Color Copy A4, 100g, 500 listov

Doporučená ponuka GIGAPRINT.SK

Do 3 dní • Viac variantov3,4 €92 % • 3 606×recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantov2,4 €92 % • 187 310×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,2 €100 % • 2×recenzieĎalšie informácie

Formát
A4

• papier používam už viac rokov na tlačenie brožúr a kníh
    • nevýhodu produktu som neobjavila

papier má svoju váhu, doručenie kuriérom domov hneď na druhý deň od objednania

• , zakúpené v GIGAPRINT.SK

xerox papier používam už roky na výrobu - tlač - mojich kníh a publikácií. V našom mestečku máme predajňu, kde by som si ho mohla kúpiť, ale nevládzem už chodiť. Okrem iného papier má svoju váhu a manipulácia s ním nie je jednoduchá. Preto mi nákup cez e-shop vyhovuje a odporúčam.

Formát
A4

Už ste niekedy videli serióznu vizitku vytlačenú na mäkkom 80g papieri? My tiež nie. Na tlače, ktoré musia niečo vydržať, sa používajú papiere s vyššou gramážou. Aby ste mali krásne vizitky, vyvinuli v Mondi kancelársky papier Color Copy. Jeho prednosti vyniknú u plnofarebnej tlače. Kresba vychádza ostrá a farby obzvlášť sýte. Papier sa hodí k archivácií vďaka splneniu normy ISO 9706 a je šetrný k prírode. To dokazujú hneď tri certifikáty: európska “kvetinka”, FSC a CO2 neutrálny. Akú gramáž papieru vybrať? > 100 g/m2 v prípade, že do textu len vkladáte farebné obrázky a tlačíte obojstranne. Stovka je tvrdšia než bežná osemdesiatka, takže obrázky nepresvitajú na druhú stranu. > 160g/m2 používajte na letáky, plagáty a katalógy. > 250 g/m2 je dostatočne vysoká gramáž na tlač vizitiek a reprezentatívnych brožúr. Overte si ale dopredu, že sa s vašou tlačiarňou dajú potlačiť. V niektorých lacnejších tlačiarňach s takto tvrdé papiere zasekávajú. pre náročné farebné tlačenie

Na sklade • 1 variant1,5 €98 % • 9 185×recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

• papier používam už viac rokov na tlačenie brožúr a kníh
    • nevýhodu produktu som neobjavila

papier má svoju váhu, doručenie kuriérom domov hneď na druhý deň od objednania

• , zakúpené v GIGAPRINT.SK

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: